• Rabuk Protector Professional

  Rabuk Protector Professional a Rabuk Protector Professional Set je určen nejen záchranným složkám, složkám městské a státní policie, ale také dopravcům, stavebním firmám atd., za účelem označení služebních vozů, dopravních nehod ale i dalších jinak nebezpečných míst a tím yvýšení ochrany a bezpečnosti osob.

  Jedná se o vysoce kvalitní produkt obsahující L.E.D. diody, které garantují velmi dobrou viditelnost na dlouho vzdálenost, především za zhoršené viditelnosti (mlha, déšť, sněžení). Dalšími výhodami je mechanická odolnost (přejetí automobilem), odolnost vůči prachu a vodě, baterie bez paměťového efektu.

  Svítidlo Rabuk Protector Professional je možné použít pro dodatečné označení na jednoucím vozidle a to za předpokladu, že toto použití nebude vizuálně zaměnitelné s použitím výstražných světel Policie ČR ani jiných složek IZS a za předpokladu, že budou svítidla přichycena pomocí integrovaného magnetu k magneticky dostatečně vodivé části karoserie. Vždy je nutné provést reálný test za účelem ověření pevnosti tohoto způsobu uchycení, aby nedošlo ke ztrátě svítidla, případně škodě na majetku nebo zdraví.

  Kontaktujte nás na telefonu +420 274 773 056

  Aktuality

  30.07.2014 Pozvánka

  Pozvánka na mimořádnou valnou hromadu společnosti RABUK RESOLUTION s.r.o.Pozvánka..

  více informací..
  Archív aktualit