• Reference

  K nákupu této novinky mne zlákal leták prodejny PLANEO. I když máme na autě blinkry a přerušovaná koncová světla, což by mělo stačit k varování, pokud musíme zastavit vozidlo v rušném silničním provozu – považuji tento výrobek za velmi vhodnou výbavu. Jeho výrazná svítivost + 3 varianty svícení v oranžovém provedení jsou nepřehlédnutelným signálem a varováním. Zejména při snížené viditelnosti. Ocení jej všichni řidiči – zejména ti, kteří mají různé zdravotní potíže při vystupování z vozidla, stejně tak ti, kteří se nevyhnuli např. výměně pneumatiky nebo jiným technickým problémům. Za zmínku stojí také snadné dobíjejí přímo ve voze. Silný magnet umožňuje umístění světla kdekoli na vozidle.

  Přimlouvám se za širokou propagaci – toto svítidlo si ji zaslouží. Doporučil jsem je řadě kamarádů – během 2 týdnů se už všichni pochlubili, že mne poslechli a oranžové „světýlko“ přidali ke své výbavě. Domnívám se, že využití může být ještě širší, než v automobilovém provozu. 

  Výrobce rád pochválím za pěkný obal, kde zákazník najde také textilní taštičku pro uložení ve vozu. Také informace na obalu si zaslouží pochvalu. Cena je rovněž přijatelná.

   Mgr. Josef Sláma, Jablonec nad Nisou


  Výstražné L.E.D. svítidlo Rabuk PROTECTOR je ve výbavě všech našich vozidel. Je to skutečně velmi dobrá věc.

  Výhodou je jeho magnetické upevnění na karoserii a zejména to,že je velmi dobře vidět na velkou vzdálenost.

  Na silnici jsme denně a v dnešním provozu výhody tohoto svítidla ( rychlé připevnění a výborná viditelnost ) jsou nenahraditelné. Doporučuji všem řidičům.

  Ing.Jan Pokorný - POKORNÝ A SYN, Děčín     


  Kontaktujte nás na telefonu +420 274 773 056

  Aktuality

  30.07.2014 Pozvánka

  Pozvánka na mimořádnou valnou hromadu společnosti RABUK RESOLUTION s.r.o.Pozvánka..

  více informací..
  Archív aktualit